Školenie CAD/CAM software

NEXNET, a.s. ponúka komplexné školenie, vďaka ktorému budete môcť využívať Váš CAD/CAM softvér skutočne efektívne. Či ste veľká alebo menšia firma, či už sú Vaše technické požiadavky a nároky akékoľvek, poskytneme Vám taký vzdelávací program, ktorý Vám umožní maximalizovať prínos Vašej investície do CAD/CAM softvéru.

Pre koho je školenie určené?

Školenie je určené ako novým zákazníkom, tak aj zákazníkom, ktorí zakúpili niektorý z rozširujúcich modulov, alebo aktualizáciu.
Školíme vždy len jednu firmu a našou snahou je prispôsobiť osnovu presne podľa požiadaviek zákazníka a podriadiť sa charakteru výroby danej firmy. Naša učebňa je navrhnutá pre maximálne 4 užívateľov so zreteľom na možnosť individuálneho prístupu ku každému z nich. Súčasťou učebne sú samozrejme počítače so všetkým potrebným softvérovým vybavením.
Klimatizovaná učebna

Po úspešnom absolvovaní školenia účastníci dostanú certifikát.

Kde sa školí?

Učebňa je priamo v centre technickej podpory NEXNET SK, s.r.o. v Žiline.

Každé školenie prebieha od 8:00 do 15:30 hod, so zreteľom na dokončenie preberanej témy. Učivo je rozdelené do tematických celkov, ktoré sú preložené prestávkami. Na školenie si môže zákazník priviesť vlastnú výkresovú dokumentáciu alebo CAD modely. Obsah školenia potom zameriavame podľa presných požiadaviek.
 
Pre našich zákazníkov sme schopní zabezpečiť aj ubytovanie v niektorom z hotelov v Žiline.

Pre viac informácií alebo pre objednávky školenia kontaktujte naše technické oddelenie.Novinky

Edgecam 2019R1

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2019 R1 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na FTP NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088..

 

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Edgecam 2018 R1 SU8

Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1. Všem uživatelům této aktuální verze Edgecam doporučujeme tuto instalaci. .

 

Akcie a veľtrhy

MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH 2019


21.05. - 24.05.2019
MSV Nitra 2019

Pavilón M2, stánok 36
 

Software zdarma

Získajťe CAD/CAM software zdarma.

 Zdieľať:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon